Exacttools.cz


NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ZPŮSOB ŘEZÁNÍ NEREZOVÉ OCELI

Řezání trubek z nerezavějící oceli je obvykle náročná a pomalá práce, hlavně pokud je při práci použitá úhlová bruska. Úhlová bruska je nejen pomalá a nepřesná, ale i nebezpečná. Nerezové trubky je náročné řezat vzhledem na jejich materiálové složení. Jelikož úhlová bruska nebyla v první řadě vynalezena na řezání trubek – nemluvě o nerezových materiálech – není divu, že výsledek je takový, jaký je.


Na druhé straně, drahé a extrémně těžké průmyslové stroje jsou schopné řezat nerezové trubky, ale stroje obvykle nejsou velmi uživatelsky přívětivé svými rozměry a váhou z tohoto důvodu se těžko přemísťují na místo použití. To znamená, že potrubí musí být přepraveno ke stroji, místo toho, aby stroj byl přepraven k místu použití.

To často není velmi efektivní v místech, kde je třeba vykonat práci způsobem, když je potřeba potrubí řezat na konkrétních místech nebo když je nemožné hýbat s trubkami.


ALE CO KDYBY SE NA TO VŠECHNO NAŠLO JEDINÉ ŘEŠENÍ?

Stroj, který je lehký a přenosný jako úhlová bruska, ale má také výkon velkého průmyslového stroje?

To je čas, kdy přichází EXACT PipeCut 220 INOX. Stroj byl vyvinutý na základě požadavků zákazníků z výše uvedených důvodů. Předchozí pily EXACT jsou schopny řezat materiály z nerezavějící oceli, ale hlavní výhodou nového stroje je výrazně zvýšená životnost kotouče při řezání trubek z nerezavějící oceli (kotouč vydrží mnohem více řezů). Spolu se speciální vlastností, která zabraňuje kontaminaci trubek na dotykových plochách je pila EXACT PipeCut 220 INOX výhradně určena k řezání nerezových trubek.

V neposlední řadě, nový EXACT PipeCut 220 INOX řeže nerezové potrubí mnohem rychleji než předchozí modely pil, protože technické specifikace jsou optimální pro nerezový materiál.

POROVNÁNÍ EXACT PIPECUT 220 INOX S ÚHLOVOU BRUSKOU VE VIDEU

Takže, o kolik je vlastně rychlejší řezání nerezových trubek s pilou EXACT PipeCut 220 INOX v porovnání s úhlovou bruskou?

Obvykle až 10krát rychlejší.

Tentokrát jsme ho otestovali v akci a porovnali jsme EXACT INOX 220 a úhlovou brusku. Výsledek? Odpověď naleznete ve videu níže!


porovnanie exactu s uhlovou bruskou

Chcete vidět EXACT PipePcut 220 INOX pilu v akci? Chcete vědět, zda je to správné řešení pro dělení nerezových trubek pro vás? Kontaktujte ant s.r.o. a naši technici vám poradí, EXACT pily předvedou a pomohou s výběrem potrubářského a instalatérského nářadí.PŘEČTĚTE SI TAKÉ:


EXACT PipeCut 220 INOX Píla na nerezové potrubia

VÍCE O ZNAČCE EXACT

Exact pilový systém na řezání trubek je navržen a vytvořen pro profesionální použití. Pily jsou lehké a přenosné pro práci v terénu. Pily EXACT jsou určeny k řezání ocelových, plastových, hliníkových, litinových, nerezových a vícevrstvých trubek.

Přejít na článek


Exact Píla na potrubie pri použití

PILY NA POTRUBÍ EXACT

Všechny pily Exacttools jsou lehké a manipulace s nimi je pohodlná. Pily můžete použít na řezání oceli, mědi, plastů, litiny, nerezové oceli a vícevrstvých plastohliníkových trubek. Viz kompletní nabídka pil:

Pily na oceové potrubí
Pily na plastové potrubí
Pily na ventilační potrubí
Úkosovačky potrubí
Pilové kotouče

ant-na-facebooku katalog
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic