Exacttools.cz


Nejrychlejší pneumatická pila na řezání potrubí ve výkopu

Finský producent nejbezpečnějších pil na všechny druhy trubek přišel s převratnou novinkou v podobě pneumatické pily PipeCut AIR 360. Tato pila, na rozdíl od elektrických, umožňuje dělit potrubí i ve výkopech, které jsou mnohdy z části zaplavené vodou. Pro dělení je potřebné mít v okolí potrubí prostor jen 20 cm.

Přejít na článek

Jak zabezpečit nejdelší možnou životnost kotoučů EXACT?

Řezání trubek pilami EXACT je proces, ve kterém je materiál trubky kotoučem odebíraný, ne broušený (jako při karbobrusce). Tento proces tak zajišťuje relativní bezjiskrovost, hladký řez a chladné stěny trubky, a tedy možnost okamžité práce s trubkou po odříznutí. Řezné kotouče EXACT tak dostávají zabrat! Je proto důležité se o ně správně starat. Jaký kotouč vybrat? Co ovlivňuje jejich životnost? Kdy je vhodné je nabrousit? Vše se dozvíte v tomto článku.

Přejít na článek

O značce EXACT

Exact pilový systém na řezání trubek je navržený a vytvořený pro profesionální použití. Pily jsou lehké a přenosné pro práci v terénu. Pily EXACT jsou určeny na řezání ocelových, plastových, hliníkových, litinových, nerezových a vícevrstvých trubek

Přejít na článek

ant-na-facebooku
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic