Exacttools.cz


Nejrychlejší pneumatická pila na řezání potrubí ve výkopu

Finský producent nejbezpečnějších pil na všechny druhy trubek přišel s převratnou novinkou v podobě pneumatické pily PipeCut AIR 360. Tato pila, na rozdíl od elektrických, umožňuje dělit potrubí i ve výkopech, které jsou mnohdy z části zaplavené vodou. Pro dělení je potřebné mít v okolí potrubí prostor jen 20 cm.


Zvyšte efektivitu práce a ušetřete peníze a čas

Na rozdíl od rozbrusovaček, je pila EXACT PipeCut AIR 360 pravděpodobně nejrychlejší přenosná pneumatická pila na světě, se kterou je možné řezat vodovodní potrubí pod tlakem, dokonce i když jsou částečně či úplně zaplavené podzemní vodou ve výkopu. Pila je schopná řezat i úplně ponořená ve vodě.

Vodicí čelisti kromě bezpečnosti zabezpečují i přesnost řezu. V náročných podmínkách vždy dosáhnete přesný kolmý řez, který už nemusí být dál opracovávaný.


Dbejte na bezpečnost svých zaměstnanců

Růžné uhlové brusky, anebo rozbrusovačky, se vyznačují řezy, které trvají příliš dlouho, jsou nepřesné a mnohdy závisí od schopností a koncentrace daného pracovníka. Tyto řezy je potřeba následně uklízet kvůli ostrým hranám, které zůstávají po rozdělení materiálu a už vůbec nesplňují bezpečnostní požadavky na práci ve vzpomínaných podmínkách.

Dalšími obrovskými výhodami pil EXACT, jsou bezpochyby bezpečnost, kterou zabezpečuje kompletní překrytí kotouče pily a vodicí čelisti, které drží pilu pevně na místě. Pily se vyznačují minimálním jiskřením a nízkými teplotami děleného materiálu.


Vyhněte se nebezpečím rozbrusovaček. Shlédněte video:

Podívejte se, jak efektivní, bezpečná a rychlá dokáže být pila AIR 360 ve výkopu:


Moderní doba vyžaduje pokrok

Držte krok s modernou dobou, která je typická pokrokovými technologiemi. Chraňte své zaměstnance, zjednodušte jim práci a odměnou pro vás budou ušetřené peníze a drahocenný čas.

Předvedení pily u vás anebo online

Chcete vidět EXACT pilu v akci? Chcete vědět, zda je to správné řešení na dělení trubek pro vás? Kontaktujte ant PROFITOOLS s.r.o. a naši technici vám poradí, EXACT pily předvedou a pomůžou s výběrem potrubářského a instalatérského nářadí.Přečtěte si i:Víc o značce EXACT

Exact pilový systém na řezání trubek je navržený a vytvořený pro profesionální použití. Pily jsou lehké a přenosné pro práci v terénu. Pily EXACT jsou určeny na řezání ocelových, plastových, hliníkových, litinových, nerezových a vícevrstvých trubek.

Přejít na článek


Exact Píla na potrubie při použití

Pily na potrubí EXACT

Všechny pily Exacttools jsou lehké a manipulace s nimi je pohodlná. Pily můžete použít na řezání oceli, mědi, plastů, litiny, nerezové ocele a vícevrstvých plastohliníkových trubek. Prohlédněte si kompletní nabídku pil:

Pily na ocelové potrubí
Pily na plastové potrubí
Pily na ventilační potrubí
Úkosovačky potrubí
Pilové kotouče

exact tabulka
Služby pro vás:
Sledujte nás:
Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

katalog
porovnanie pil exact
rezanie rur s velkym priemerom
rezanie plastovych rur
pneumaticka pila exact pipecut air 360 ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In